Chcesz zamówić dobre kalendarze książkowe lub notesy a4, ale zanim zdecydujesz się na kupno, potrzebujesz kilku rad czy informacji na temat tych firmowych gadżetów? Zastanawiasz się, jak zweryfikować wiarygodność firmy?
Warto poznać producenta Iveno. To firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim ciągła analiza wymogów klientów, przeróżna propozycja artykułów, a także wielkie możliwości w aspekcie indywidualizacji kalendarzy reklamowych książkowych i notesów a4. Przedsiębiorstwo podąża za nurtami wizualnymi i funkcjonalnymi na rynku. Sprawdź, na co zdołasz liczyć, decydując się na współpracę z Iveno.

Notes reklamowy to niezły kompan firmowego kalendarza

Notesy i kalendarze z logo promocyjne, a także kalendarze reklamowe książkowe z miejscem na zapisywanie to podręczne gadżety, które przydać się mogą każdemu, bez względu na to, czy ich użytkownik lubi wykonywać dopiski, czy tylko badać wzrokiem pojedyncze dni tygodnia. Poza tą fundamentalną funkcją organizerów i notesów sprawdzają się również, jako gadżety reklamowe, promocyjne. A możliwość tak różnorodnego wykończenia okładki i indywidualizacji, ma duży wpływ na ich efektywność w obrębie reklamy. Kalendarz reklamowy jak i notes firmowy może mieć oprawę twardą lub spiralowaną. Coraz to większe zainteresowanie wzbudza też notes klejony. Uzasadnieniem do składania zamówień na notesy i kalendarze dla firm jest również możliwość indywidualnego stworzenia ich środka. Iveno gwarantuje nabywcom szybką realizację wytwarzania i profesjonalne doradztwo w obszarze doboru możliwości wykończenia. Należy się więc poważnie pomyśleć się nad inwestycją w tego typu reklamowe gadżety.

Interesujące akcesoria do kalendarzy reklamowych książkowych

Elementem indywidualizacji kalendarzy dla firm książkowych są dodatki, a ich wybór jest obszerny. Wśród najpopularniejszych odszukać można już nie tylko zaznaczanie w formie tłoczonego, grawerowanego czy chromowanego znaku graficznego. Zainteresowanie wywierają też tasiemki z logo firmy, gumki do obejmowania, wklejki z grafiką reklamową czy wyklejki. Co więcej indywidualne kalendarze reklamowe trójdzielne i książkowe produkcji polskiej wolno zamknąć w atrakcyjnych pudełkach prezentowych. Dobrym i użytecznym pomysłem są wydajne kieszonki na wizytówki, ulotki dl czy koperty. Kalendarze książkowe dla firmy mogą być dodatkowo wyposażone w emblematy z logo firmy, tasiemki z tekstem firmowym czy znak graficzny. Produkcja tak zindywidualizowanych kalendarzy trójdzielnych reklamowych i notesów a5 łączy się z wyższym kosztem, ale profity, które wynikają z ich posiadania i użytkowania, jest wprawdzie w dużej mierze więcej.

Kalendarze firmowe trójdzielne i notesy – wiele opcji

Producent proponuje kalendarze trójdzielne i książkowe firmowe, które ma na stałe w ofercie. Wyroby te różnią się między innymi formatem. Do wyboru użytkownicy mają kalendarz trójdzielny na ścianę biura i model książkowy kieszonkowy A6, podręczny model A5 i B5 oraz większe menagerskie A4. Każdy z pewnością wśród nich znajdzie dla siebie dopasowany. Wielkość to wprawdzie nie wszystko, co oddziałuje na różnorodność oferty tego producenta. Kalendarze te różnią się rozkładem, a są następujące – codzienny, tygodniowy, z notesem. Każdy kalendarz firmowy może być wykończony w zgodzie z potrzebami nabywcy. Uwagę przykuwa duża oferta okładek o różnorodnych deseniach (skóropodobne, nowoczesne tkaniny imitujące płótno, drewno, stal szczotkowaną, korek itd.). Do wyboru użytkownicy też mają oprawy twarde i elastyczne flexi. Jeśli zaś idzie o notesy, wśród zalecanych należą spiralowane. Każdy z tych produktów może być wykończony według autorskiego projektu reklamowego.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *