Planujesz zamówić dobre kalendarze książkowe lub notesy, ale zanim zdecydujesz się na zakup, potrzebujesz kilku wskazówek czy informacji na temat tych firmowych gadżetów? Zastanawiasz się, jak zweryfikować wiarygodność firmy? Poznaj producenta Iveno. To firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim nieprzerwana analiza wymogów nabywców, różnorodna propozycja produktów, a także ogromne możliwości w obszarze personalizacji kalendarzy książkowych i notesów. Firma podąża za nurtami wizualnymi i funkcjonalnymi na rynku. Sprawdź, na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z Iveno.

Kalendarze firmowe i notesy z logo – zróżnicowanie rozmiarów, układów

Producent Iveno proponuje kalendarze książkowe firmowe, jakie ma na stałe w ofercie. Artykuły te różnią się między innymi formatem. Do wyboru potencjalni konsumenci posiadają kalendarz książkowy kieszonkowy A6, podręczny model A5 i B5 oraz większe menagerskie A4. Każdy z pewnością pośród nich znajdzie dla siebie dobry. Format to jednak nie wszystko, co oddziałuje na zróżnicowanie propozycji tego producenta. Kalendarze dla firm te różnią się rozkładem, a są następujące – codzienny, tygodniowy z notesem, z notesem. Każdy kalendarz firmowy może być wykończony w zgodzie z potrzebami zamawiającego. Uwagę przykuwa wielka oferta okładek o różnych deseniach (skóropodobne, nowoczesne materiały imitujące płótno, drzewo, aluminium, korek itd.). Do wyboru potencjalni klienci też mają oprawy sztywne i giętkie flexi. Jeśli zaś idzie o notesy, pośród zalecanych należą spiralowane. Każdy z tych towarów może być wykończony według autorskiego pomysłu.

Akcesoria do kalendarzy reklamowych książkowych producenta Iveno

Elementem indywidualizacji kalendarzy książkowych są dodatki, a ich dobór jest obszerny. Wśród najpopularniejszych znaleźć można już nie tylko zaznaczanie w formie tłoczonego, grawerowanego czy chromowanego logotypu. Zaciekawienie wzbudzają też wstążki z logo firmy, gumki do zamykania, wklejki z grafiką reklamową czy wyklejki. Prócz tego indywidualne kalendarze książkowe reklamowe produkcji Iveno można zamknąć w ciekawych pudełkach prezentowych. Odpowiednim i przydatnym pomysłem są funkcjonalne kieszonki na wizytówki, ulotki dl czy koperty. Firmowe kalendarze książkowe dla firmy mogą być dodatkowo wyposażone w emblematy z logo firmy, tasiemki z nadrukiem firmowym czy logo. Produkcja tak zindywidualizowanych kalendarzy dla firm i notesów a5 wiąże się z wyższym wydatkiem, ale korzyści, które wynikają z ich posiadania i użytkowania, jest jednak w znacznym stopniu więcej.

Notes reklamowy – przyrodni brat kalendarza

Notesy a4 promocyjne, a także kalendarze firmowe książkowe z miejscem na zapisywanie to podręczne gadżety, które przydać się mogą każdemu, bez względu na to, czy ich użytkownik lubi wykonywać zapiski, czy tylko monitorować indywidualne dni tygodnia. Poza tą kanoniczną funkcją kalendarzy i notesów sprawdzają się także, jako gadżety reklamowe. A możliwość tak różnorodnego wykończenia oprawy i indywidualizacji, ma gigantyczny wpływ na ich skuteczność w zakresie promocji. Dobry notes firmowy może mieć okładkę sztywną lub spiralowaną. Coraz większe zainteresowanie wzbudza też notes klejony. Uzasadnieniem do składania zleceń na notesy z logo dla spółek jest też możliwość indywidualnego wykonania ich środka. Iveno zapewnia kontrahentom szybką wykonanie wytwarzania i kompetentne doradztwo w obszarze doboru opcji wykończenia. Wskazane jest więc na serio zastanowić się nad inwestycją w tego typu promocyjne gadżety.

Kalendarze dla firm i notesy a4 na indywidualne zamówienie

To, co wyróżnia ofertę producenta kalendarzy, to przede wszystkim wykonanie kalendarzy dla firm i notesów a4 pod indywidualne zlecenie. Niestandardowy wizualnie środek wywiera zainteresowanie, a co najważniejsze, przydaje się konsumentom. Bo w tym przypadku ani firmowy kalendarz książkowy, ani też notes reklamowy dla przedsiębiorstwa, nie jest wykonany szablonowo, co mogłoby utrudniać jego funkcjonalność. Szata graficzna wnętrza i okładki może być dostosowana do wizerunku zamawiającego. Producent może sprowadzić dowolne materiały i wykonać kalendarz reklamowy w dowolnym rozmiarze. Gdy do tego wszystkiego dochodzi nadruk wysokiej jakości, wynik finalny jest zaskakujący. Tak zrealizowany artykuł to gwarancja zadowolenia, bo ma on szansę pełnić rolę przydatnego gadżetu dla jego klientów, a z innej strony, skutecznej promocji dla samej marki.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *