Inwestowanie w nieruchomości będzie bezpieczne i opłacalne z firmą Cypr-Inwest. Dla inwestorów kluczowe znaczenie ma wybieranie tych nieruchomości, które rokują na przyszłość. Nasza spółka oferuje zakup udziałów w nieruchomościach cypryjskich, które są jednymi z najbardziej obecnie opłacalnych. Inwestując z nami, stajesz się udziałowcem z gwarancją zwrotu inwestycji w skali roku wynoszącą aż 10,6 %! Z nami plan inwestowania zawsze jest racjonalny, a nieruchomości znajdują się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy może mieć udziały w opłacalnych nieruchomościach

Celem działania naszej spółki jest otwarcie się na każdego klienta, nawet tego, który dysponuje mniejszym kapitałem. Oferta jest konkurencyjna z uwagi na bardzo niski finansowy poziom wejścia. Minimalna kwota wymagana do nabycia udziałów wynosi jedyne 5000 zł. W zamian za to możesz stać się udziałowcem nieruchomości bardzo opłacalnej i mieć gwarantowane comiesięczne dodatkowe dochody.

Wspólne inwestowanie z nami jest nieskomplikowane formalnie. Po zdecydowaniu się na kwotę, którą inwestor zamierza zainwestować, należy tylko przesłać skany wymaganych dokumentów do naszego biura prawnego w Londynie. Następnie inwestor otrzymuje potwierdzenie sądowe informujące o wpisie do księgi udziałów. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty, a następnie przekazujemy dokumentację, która potwierdza nabycie udziałów. Potem pozostaje już tylko sprawdzać na swoim koncie co miesiąc otrzymaną wypłatę dywidendy.

Nieruchomości Cypr-Inwest zawsze są opłacalne

Cypr jest lokalizacją, która może się pochwalić zainteresowaniem ze strony turystów przez cały rok. Dlatego właśnie nasze nieruchomości są tak bardzo opłacalne. Posiadają świetną infrastrukturę i bezpośredni dostęp do plaży. Na miejscu natomiast nasz zespół doświadczonych i wyprodukowanych specjalistów stale opiekuje się nieruchomościami i koordynuje wszystkie procesy, które są związane z wynajmem. Dzięki temu jako współwłaściciel nie musisz się martwić o zarządzanie i administrowanie obiektem.

Inwestowanie w nieruchomości bez doświadczenia

Ze spółką Cypr-Inwest, stając się współwłaścicielem, nie musisz mieć żadnego doświadczenia związanego z funkcjonowaniem rynku nieruchomości. To my bierzemy na swoje barki wszystkie obowiązki, troszcząc się o apartamenty. Posiadamy ich aż 64, a oczekujących na udostępnienie klientom jest kolejnych 26.

Poza tym, jako współwłaściciel możesz skorzystać z darmowego pobytu aż do 14 dni. Dodatkowo w dowolnym momencie można też zrezygnować z inwestycji, sprzedając udziały innym inwestorom lub nam.  http://cyprinvest.com/

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *