Wiele firm nie może efektywnie funkcjonować bez niezawodnego samochodu służbowego. Jednak przed zamówieniem danego modelu, trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych parametrów w tym na przykład spalanie, czy koszty związane z serwisowaniem wybranego pojazdu. Dlatego szukając idealnego auta firmowego, warto zapoznać się z ofertą sprawdzonego dealera samochodowego.

Postaw na flagowy model Skody

Skoda to znana i lubiana w Polsce marka, ponieważ dobrze wyposażoną Skodę można nabyć w korzystnej cenie, a pojazdy te nie są przesadnie kosztowne w utrzymaniu. Poza tym takie auta są również niezawodne i można nimi bezpiecznie przemierzyć wiele kilometrów nie martwiąc się o ewentualne usterki, czy awarie. Wobec czego flagowe modele Skody typu Octavia, Fabia, Superb, czy Kamiq świetnie sprawdzą się w roli firmowych samochodów zarówno na długie, jak i na krótkie trasy. Tym bardziej że chcąc dobrać dla siebie idealny model wystarczy tylko odwiedzić autoryzowany salon Skoda Warszawa, by móc przetestować wszystkie dostępne samochody przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Rozważ leasing lub wynajem długoterminowy

Decydując się na samochód firmowy można rozważyć kilka opcji jego finansowania. Ciekawą i wygodną formą nabycia auta jest na przykład leasing, szczególnie jeśli w salonie Skoda Warszawa klient otrzyma atrakcyjną ofertę z niską ratą leasingową i szybkim wykupem. Coraz więcej dealerów samochodowych umożliwia również swoim klientom wynajem długoterminowy wybranego samochodu. W takim wypadku koszty utrzymania auta są znacznie niższe, a ubezpieczenie i serwis będą w cenie pakietu. Jednak po upływie wynajmu klient nie będzie mógł wykupić danego samochodu na własność.

Oblicz roczny koszt utrzymania samochodu firmowego

Dla wielu firm głównym czynnikiem decydującym o nabyciu auta firmowego jest jego roczny koszt utrzymania. Ponieważ to ważne, aby opłaty związane z użytkowaniem firmowego samochodu mieściły się w dostępnym budżecie. Wobec czego chcąc oszacować orientacyjną kwotę należy nie tylko uwzględnić zużycie paliwa, ale i wymianę opon, serwis, podstawowe naprawy oraz wysokość ubezpieczenia. Co ważne korzystając z autoryzowanego dealera Skoda Warszawa, będzie można łatwo dokonać niezbędnych obliczeń i szybko podjąć najlepszą możliwą dla siebie decyzję.

Zamówienie samochodu firmowego to poważna inwestycja, której nie należy podejmować pod wpływem chwili. Taki zakup powinien być dobrze przemyślany i przede wszystkim korzystny dla firmy. Dlatego warto nawiązać współpracę z renomowanym dealerem samochodów marki Skoda, ponieważ Skody świetnie się sprawdzą jako nowoczesne pojazdy firmowe.

Źródło: Skoda Warszawa.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *