Czasy w których gniazdo zapalniczki było wykorzystywane tylko do zapalania papierosa już dawno minęły. Dzisiejsze samochody mają nawet dodatkowe wyjścia na zapalniczkę na przykład w bagażniku lub są one zastąpione wyjściami usb. Obecnie mamy wiele urządzeń i przedmiotów, które możemy podłączyć pod gniazdo zapalniczki do samochodu. Od tych najbardziej popularnych jak adapter z jednym lub dwoma wyjściami usb po wideo rejestratory samochodowe czy lodówki turystyczne.

Uchwyty samochodowe do telefony oraz tabletu

W wielu autach ciągle kierowcy jeszcze korzystają z uchwytów samochodowych. Nowe auta często mogą już połączyć nasze urządzenie z dużym dostępnym ekranem w samochodzie jak to na przykład jest w Teslach. Najbardziej popularne są uchwyty samochodowe przyczepiane do szyby. Na rynku jest coraz więcej dostępnych tego typu przedmiotów z możliwością ładowania bezprzewodowego urządzenia które w nim umiecimy.

Kable do ładowania urządzeń w samochodzie

W ofercie sklepów mamy wiele różnych przewodów różnej długości do szybkiego ładowania urządzeń w zależności od gniazda jakie posiadamy w urządzeniu jak np. micro usb, usb typu c czy lightning. Jeśli nasi pasażerowie potrzebują rożne końcówki do ładowania swoich urządzeń to są kable ładowania zakończone dwoma lub trzema końcówkami. Na rynku również dostępne są z przeznaczeniem do ładowania laptopa. Na port usb możemy  podłączyć podstawkę firmy All Ride z podświetleniem. Do niej zapachy w małych słoiczkach które po podłączeniu do podstawki podświetlają się na dany kolor, a zapach wypełnia kabinę samochodu.

Rozgałęźniki i przetwornice

W czasach gdy podczas wyjazdu służbowego lub rodzinnego każdy z pasażerów ma swój smartphone, a do tego jest jeszcze potrzebna nawigacja i kamerka samochodowa niezbędne stają się rozgałęźniki dzięki, którym możemy jednocześnie podłączyć kilka rzeczy. W przypadku gdy nie mamy możliwości w trasie podłączenia urządzenia do gniazdka elektrycznego wtedy możemy skorzystać z przetwornicy do samochodu, która nie tylko będzie posiadała gniazdko ale i port usb.

Zestawy głośnomówiące i transmiter fm do auta

Transmiter fm często dostępne są jako urządzenia wielofunkcyjne. Mają dużo funkcji w stosunku do nie dużej ceny. Posiadają takie możliwości jak przenoszenia dźwięków z urządzeń z bluetooth (np. telefon) na głośniki samochodowe przy pomocy fal radiowych. Dzięki niemu stare radio samochodowe bez bluetooth czy wejścia usb może działać jako odtwarzacz muzyki lub jako zestaw głośnomówiący. Obecnie prawie wszystkie transmitery fm wyposażone w gniazdo do zapalniczki i porty usb dzięki czemu nie mamy problemu z brakiem możliwości ładowania innych urządzeń podczas jazdy samochodem. Do portów możemy podłączyć pendriva z naszą ulubioną muzyką i odtwarzać na głośnikach w naszym aucie.

Kubek termiczny z możliwością podgrzewania

Jeśli kochacie kawę, a zwłaszcza taką ciepłą to teraz pod czas jazdy możecie mieć swoją ulubioną zawsze pod ręką i w idealnej temperaturze. Od wielu lat na rynku są dostępne kubki z kablem do podłączenia do portu usb. Dzięki nim napój który się w nim znajduje może być cały czas podgrzewany. Jak widzimy jest wiele rzeczy które mogą nam ułatwic i umilić jazdę. Ich duży wybór znajdziemy w sklepie vipdytrybucja.pl.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *