Przedłużanie objętościowe rzęs to nowoczesna technologia, która sprawia, że nawet najbardziej nieimponujące rzęsy wyglądają promiennie i atrakcyjnie. Zabieg ten daje doskonały efekt: rzęsy stają się gęste, bujne i długie. Jak osiągnąć ten efekt, zostanie szczegółowo wyjaśnione w tym artykule.

Technologia przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs miało swój początek dość dawno temu. Ten zabieg jest znany wszystkim fashionistkom. Jednak branża kosmetyczna szybko się rozwija, stare techniki są ulepszane, pojawiają się nowe materiały i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Na przykład, jeśli kilka lat temu w salonach kosmetycznych praktykowano przedłużanie rzęs pojedynczo, teraz zastąpiono je technologią 2D i 3D. Przyjrzyjmy się różnicom między tymi metodami, rozważmy ich zalety i wady.

Każda metoda gwarantuje nie tylko rzęsy objętościowe, ale także zwiększenie ich całkowitej liczby. Ponadto efekt grubszych rzęs można uzyskać na różne sposoby.

Pełna objętość

Pełną objętość uzyskuje się przy tradycyjnej metodzie rzęs. Podczas procesu przedłużania do każdego z Twoich własnych włosów doczepiany jest jeden włos syntetyczny. Technika ta jest idealna do tworzenia naturalnego wyglądu.

Half volume

Half volume oznacza, że sztuczne rzęski przyklejają się do 1/2 całkowitej liczby własnych włosów. Można zastosować zarówno technikę pęczkową, jak i pojedynczą. Half volume jest odpowiedni dla pań o gęstych, ale krótkich rzęsach.

Technologia 2D i 3D

2D to klasyczne przedłużanie rzęs objętościowych, w którym do każdego rodzimego włosa przymocowane są dwa sztuczne. A skierowane są w różnych kierunkach, aby stworzyć efekt naturalnych rzęs. Technologia ta znacznie zwiększa naturalną objętość, ale efekt końcowy wygląda całkiem naturalnie.

Objętościowe przedłużanie 3D oznacza, że do własnego włosa przymocowane są już trzy sztuczne włókna znajdujące się pod różnymi kątami.

Hollywood volume

Hollywood volume nadaje się dla odważnych pań, które uwielbiają być w centrum uwagi. Jest to ekstremalne zwiększenie liczby rzęs, które będą wyglądać odpowiednio wyłącznie na imprezy i uroczystości. Do każdego włosa doczepia się od czterech do pięciu sztucznych rzęs, co tworzy maksymalną objętość, ale wygląda bardzo nienaturalnie. Technika ta wykorzystuje najdelikatniejsze włókna o najmniejszej średnicy, w przeciwnym razie naturalne rzęsy nie będą w stanie wytrzymać ciężaru.

Tak więc główna różnica pomiędzy klasyczną i nowoczesną technologią przedłużania rzęs jest w tworzonej objętości. Innowacyjne materiały są cieńsze i lżejsze, dzięki czemu pozwalają na zamocowanie większej ilości włosów.

Technologie 2D i 3D różnią się od siebie nie tylko ilością rzęs, ale także efektem, jaki tworzą. W pierwszym przypadku rezultat jest bardziej naturalny. Wybór technologii zależy od celu rozbudowy. Jeśli przygotowujesz się do specjalnego wydarzenia i chcesz wyglądać jak najbardziej spektakularnie, metoda 3D jest dla Ciebie.

Nie ma wątpliwości, że każda kobieta będzie zachwycona rezultatem przedłużania rzęs metodą objętościową, ponieważ ta technologia ma wiele zalet:

  1. Stworzenie jasnego i wyrazistego spojrzenia;
  2. Naturalny wygląd;
  3. Możliwość wyboru efektu końcowego;
  4. Brak bolesnych odczuć i długotrwały efekt po zabiegu.
Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *