Jeśli lubisz rozpocząć dzień aromatyczną kawą lub smacznym śniadaniem, zajrzyj do fantastycznego miejsca na mapie Poznania. Hotel Włoski zlokalizowany w samym centrum miasta doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Z oferty śniadaniowej skorzystać mogą zarówno goście hotelu, Poznaniacy, jak i turyści odwiedzający miasto. Zajrzyj do nas i pozwól naszej obsłudze poczęstować Cię tym, co u nas najlepsze – szerokim uśmiechem, tradycyjną gościnnością i wybornym jedzeniem.

Na naszym stole…

Wiemy, jak różne są oczekiwania i gusta gości, dlatego przygotowaliśmy ofertę dostosowaną do wszelkich potrzeb i preferencji żywieniowych. Codziennie rano wypiekamy kilka rodzajów pieczywa, którego przyjemny aromat unosi się w całej restauracji mieszając się z zapachem świeżo mielonej kawy. Serwujemy zarówno posiłki ciepłe, jak i zimne przekąski. Ponadto proponujemy szeroki wybór ciast i  słodkości. Świeże owoce i warzywa to u nas podstawa. Goście mogą się częstować zimnymi i ciepłymi napojami – szeroki wybór herbat, świeżo mielona kawa czy gorąca czekolada są bez ograniczeń do dyspozycji gości hotelu.

To, co najlepsze

Bufet komponujemy dla Ciebie ze świeżych produktów najwyższej jakości, co przekłada się na doskonały smak przygotowywanych posiłków. Wszystko podane jest w wygodnej do korzystania formie bufetu, aby nikt nie wyszedł z naszej restauracji głodny. Oferujemy również produkty dla osób z alergiami pokarmowymi – bez problemu znajdziesz u nas nabiał bez laktozy czy pieczywo i słodkości bezglutenowe. Tak przygotowana oferta sprawia, że każdy jest tu mile widziany. Gwarantujemy, że bez względu na preferencje, hotelowe śniadanie zadowoli Twoje kubki smakowe. Rozpocznij dzień dokładnie tak, jak lubisz.

Przestrzeń dostosowana do Twoich potrzeb

Przyjemnie urządzona, klimatyzowana sala jest do dyspozycji gości codziennie o poranku. Jesteśmy otwarci Twoje potrzeby – oferujemy możliwość zorganizowania śniadań rodzinnych lub biznesowych spotkań przy kawie w osobnej, przygotowanej do tego celu, kameralnej sali. W letnie, słoneczne dni zapraszamy również do skorzystania z naszego ogródka. Można tam nieśpiesznie popijać kawę, oddać się w spokoju lekturze książki lub porannej pracy z laptopem.

Śniadanie w naszym hotelu to pewność, że Twój dzień będzie udany. Przytulne wnętrze i kameralna atmosfera sprawią, że na długo zapamiętasz wizytę w naszej restauracji. Hotel Włoski –  jedyne takie miejsce na gastronomicznej mapie Poznania.

Zerknij na dodatkowe informacje: śniadania Poznań.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *