Mistrzostwa Europy 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Pomimo że nie wiemy jeszcze, kto na nich zagra, to już teraz warto przygotować się do tego turnieju i rozważyć zakup biletów. Wiele wskazuje bowiem na to, że na kolejnej imprezie zobaczymy reprezentację Polski, która wraz z Fernando Santosem ma powalczyć o historyczny sukces na turnieju.

Mistrzostwa Europy 2024 – kiedy się odbędą?

Euro 2024 ma wystartować już 14 czerwca 2024 roku. Turniej odbędzie się na niemieckich stadionach i potrwa przez równy miesiąc – finał został bowiem zaplanowany na 14 lipca. Pomimo że dopiero co zakończyły się mistrzostwa świata w Katarze, to piłkarski świat już zaczął odliczanie do nadchodzącego Euro, gdyż będzie to wyjątkowa i niespotykana impreza. Podczas niej zobaczymy ostatnie popisy wielu wybitnych zawodników, dlatego więc kibice z niecierpliwości czekają na start tego turnieju. Na ten moment znamy tylko jedną drużynę, która zagra na mistrzostwach, albowiem eliminacje w strefie europejskiej rozpoczną się dopiero pod koniec marca 2023 roku. Pewni startu są oczywiście Niemcy, którzy jako gospodarz zagrają na turnieju bez konieczności udziału w kwalifikacjach.

Czy Polska zagra na mistrzostwach Europy 2024?

Na ten moment nie wiemy jeszcze, czy Fernando Santos i spółka zapewnią sobie grę na Euro 2024. Biorąc pod uwagę poziom naszej grupy eliminacyjnej, możemy jednak stwierdzić, że szanse na udział w kolejnej dużej imprezie są niezwykle duże. W grupie Polacy zmierzą się bowiem z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi oraz Mołdawią. Na papierku nasza kadra jest niekwestionowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca, toteż nasze szanse na wyjazd do Niemiec są naprawdę spore. Zmagania o awans na kolejny turniej Polacy rozpoczną od spotkania z Czechami, które zostało zaplanowane na 24 marca. Wiele wskazuje na to, że mecz ten może być kluczowy w kontekście zajęcia pierwszego miejsca i bezpośredniego awansu, albowiem wydaje się, że to Czesi powinni być naszymi głównymi rywalami w walce o pierwszą lokatę w grupie.

Gdzie oglądać mecze Euro 2024?

Pomimo że do startu Euro 2024 zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz warto zastanowić się nad zakupem biletów na najważniejsze wydarzenia sportowe. Co prawda, wszystkie mecze będzie można zobaczyć w otwartej telewizji, aczkolwiek oglądanie w warunkach domowych nie dostarcza takich samych wrażeń jak obserwowanie poczynań sportowców z poziomu stadionu. Dlatego też warto warto zdecydować, by mistrzostwa Europy 2024 obejrzeć na żywo, a nie tylko w telewizji. Aby jednak zdążyć z zakupem biletu i otrzymać upragnione miejsce na stadionie, należy się pospieszyć i nie zwlekać ze złożeniem zamówienia. Co więcej, zakup biletu na wydarzenia sportowe powinien odbywać się wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonych i renomowanych stron. Dzięki temu klienci będą mogli mieć poczucie bezpieczeństwa i komfortu na absolutnie najwyższym poziomie. Niemniej jednak oglądanie meczów Euro oraz spotkań eliminacyjnych z poziomu trybun powinno być świetnym przeżyciem. Dlatego też jest ono zalecane dla wszystkich osób, które szukają ciekawych przeżyć.

Tixarea – czy warto kupować tam bilety?

Tixarea to renomowana firma, której specjalnością jest sprzedaż biletów. W zakresie jej kompetencji znajdują się nie tylko bilety na wydarzenia sportowe, dzięki czemu spektrum świadczonych przez nią usług jest niezwykle szerokie. Cieszy się ona świetnymi recenzjami i bardzo dobrymi opiniami, w efekcie czego jest uznawana za potentata w swojej branży. Oznacza to, że zakup biletów za jej pośrednictwem powinien być strzałem w dziesiątkę.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *