Oddziały ginekologiczno-położnicze odpowiadają na szerokie potrzeby zdrowotne kobiet w każdym wieku. Począwszy od cudu narodzin, poprzez opiekę nad nowo narodzonym członkiem rodziny, skończywszy na leczeniu schorzeń nowotworowych u starszych wiekiem pacjentek.

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest miejscem, w którym kobiety w każdym wieku otrzymają profesjonalną pomoc w zakresie każdego problemu ginekologicznego. Szpital ten posiada szeroki zakres Oddziałów, w skład których należą Oddziały takie jak Położniczy, Położniczo-Ginekologiczny, Porodowy, Onkologiczny, Rozrodu, Niepłodności i Endokrynologii, Neonatologii, Izolacji Noworodka, Ginekologii, Endokrynologii, Diagnostyczno-Obserwacyjny, Anestezjologii oraz Intensywnej Opieki Medycznej. Z racji szerokiej gamy dostępnych Oddziałów możliwe jest w tymże Szpitalu leczenie w miejscu najbardziej dopasowanym do naszego schorzenia oraz najlepiej odpowiadającym na nasze potrzeby. Każdy z tych Oddziałów odpowiada za diagnostykę i leczenie zróżnicowanych stanów ginekologicznych. Na terenie obiektu znajdują się również różnego rodzaju poradnie, które zaopatrują problemy zarówno kobiet jak i nowo narodzonych dzieci. Fakt, że Szpital ten funkcjonuje jako kliniczny pod patronatem Uniwersytetu Medycznego powoduje, że personel odpowiadający za proces diagnostyczno-terapeutyczny posiada najlepsze kompetencje oraz na bieżąco rozwija swoje umiejętności. Jest to szczególnie ważne w przypadku kobiet w ciąży, które z racji swojego stanu wymagają specjalnej opieki. Oddział zaopatruje także szeroką gamę chorób nowotworowych, endokrynologicznych czy też pomaga parom w przypadku problemów z zajściem w ciążę. Wykwalifikowany personel zajmuje się również nowonarodzonymi dziećmi według najnowszych medycznych wytycznych.

Wspomniany szpital znajduje się od Hotelu Włoskiego w Poznaniu w odległości 15min jadąc samochodem oraz 20min poruszając się komunikacją miejską. Dzięki temu Hotel Włoski jest idealnym miejscem, który zapewnia nocleg dla rodziny pacjentek. Dogodny dojazd pozwala na możliwość szybkiego dostania się w pobliże budynku Szpitala. Dzięki temu w razie sytuacji nagłych lub pilnej potrzeby odwiedzin pacjentki nie będzie to problemem. Hotel Włoski jest również idealnie dostosowany na pobyt z dzieckiem, posiada on windę mieszczącą wózek dziecięcy a także możliwość dostawki w pokoju. Dzięki temu w przypadku, kiedy zbliża się termin porodu a posiadamy już jedną pociechę, bez problemu można zakwaterować się całą rodziną w budynku hotelu.

Źródło: Szpital Ginekologiczny Położniczy Poznań Polna.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *