Każdy laptop posiada klawiaturę, która jest integralnym elementem jego konstrukcji. Jeżeli ulegnie uszkodzeniu, nie będziemy mogli niestety łatwo jej wymienić. Konieczna będzie wizyta w serwisie i zostawienie tam sporej sumy pieniędzy. Tymczasem uszkodzenia często są bardzo niewielkie, mogą dotyczyć kilku przycisków które odpadły lub pękły, co uniemożliwia komfortowe korzystanie z komputera przenośnego. Na szczęście klawisze do laptopa można dziś kupić online i bez problemu dokonać ich samodzielnej wymiany.

Znajdujemy właściwe klawisze do klawiatury

Rzeczą najważniejszą jest znalezienie sklepu, który będzie w stanie zapewnić nam możliwość zakupu odpowiednich przycisków. Nie musimy jednak szukać, wystarczy wejść na stronę klawiszedolaptopa.pl(https://www.laptopkey.eu). Jak jednak znaleźć odpowiednie przyciski, które będą pasować do naszego urządzenia. Otóż nie jest to wcale trudne. Musimy jedynie podać w wyszukiwarce wszystkie dane naszego sprzętu. Dlatego należy sprawdzić jego markę, model, typ i dokładny kod urządzenia. Najczęściej informacje te znajdziemy na spodniej stronie komputera. Klawisze do klawiatury możemy kupować hurtem lub na sztuki, jest możliwość zamówienia nawet pojedynczych sztuk. Zanim jednak złożymy zamówienie, przyjrzyjmy się dokładnie zdjęciu klawisza, które zostanie nam wyświetlone na ekranie. Porównajmy wygląd przycisku do tego, który uległ uszkodzeniu, a z pewnością będzie on pasował.

Przyciski do klawiatury laptopa z innego kraju

Nierzadko kupujemy sprzęt za granicą, albo też przywozi nam go w prezencie ktoś z rodziny. W takiej sytuacji może się jednak zdarzyć, że układ klawiszy nie będzie odpowiadał temu, jaki znamy z krajowego podwórka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by korzystając z dodatkowych klawiszy zmienić tą sytuację. Należy przygotować listę przycisków, które chcemy wymienić. Następnie dokonujemy odpowiedniego zamówienia, a gdy przyciski do klawiatury już do nas dojdą, montujemy je na swoim miejscu. Pamiętajmy by ostrożnie usuwać stare klawisze, chcąc mieć pewność że niczego nie uszkodzimy warto skorzystać ze specjalnego przyrządu.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *