Wata cukrowa to wspomnienie wielu dorosłych. Bardzo często na festynach kościelnych, piknikach miejskich, różnych imprezach na świeżym powietrzy, czy na chodniku między ogrodem zoologicznym a lunaparkiem, stał brodaty pan z butlą na gaz, osłonką, cukrem i patycznkami. No właśnie – nie zawsze te wspomnienia są pozytywne. Ci starsi panowie często jedną ręką palili papierosa, a drugą przygotowywali watę. Wata była tylko jednokolorowa, biała, bardzo się kleiła i często miała smak spalonego cukru. Trudno byłoby od tych panów uzyskać jakieś zaświadczenia od Sanepidu czy Państwowego Zakładu Higieny.

Dzisiaj się to zmienia. Wata cukrowa na imprezy to rosnący trend. Szczególnie na imprezy pracownicze, korporacyjne, eventy. Tylko tu już nie ujdzie brodaty wujek z maszynką z piwnicy z dawnych lat. Teraz liczy się wysokiej jakości produkt o gustownym designie. Dziś hitem są kolorowe waty cukrowe. Istnieją dwa typy tych wat. Pierwsze to te wykonane z cukru zmieszanego z bezsmakowym barwnikiem. Te waty smakują, jak czysta wata cukrowa, ale barwi buzię i ręce na niebiesko, czerwono czy żółto. Istnieją też waty cukrowe zmieszane z barwnikiem spożywczym. Wtenczas cukier jest, na przykład różowy i smakuje malinowo, albo niebieski i ma smak jagodowy, lub pomarańczowy i smakuje jak mango. Taka kolorowa wata cukrowa jest uwielbiana przez dzieci.

Kolejnym wynalazkiem współczensnym jest wata cukrowa w kubku. Są one często oferowane w tradycyjnych sieciach handlowych i w małych sklepach osiedlowych. Jednak ich cena jest wysoka, a jakość często odbiega od oczekiwań rodziców i dzieci. Dobrą alternatywą jest sklep candybike.com.pl, który oprócz wynajmu wózków ze stylową wielokolorową smakową watą, oferuje także watę cukrową pakowaną w kubkach w dowolnych kolorach i smakach.

Firma Candy Bike działa na rynku już od kilkunastu lat. Jako jedna z pierwszych w kraju Candy Bike wprowadził sprzedaż waty z wózka przymocowanego do roweru. Jedną z głównych nowości, jaką wprowadziła firma było zdjęcie waty z patyczka i umieszczenie jej w estetycznych opakowaniach. Dzięki temu wata jest dłużej świeża i można się nią delektować w dowolnym miejscu i o dowolnej porze roku. Dalej firma rozszerzała ofertę, np. o prezentowe Candy boxy, w które można wkładać wybrane wiadereczka z watą cukrową.

Candy Bike oferuje sprzedaż swoich kolorowych wat cukrowych w stylowych opakowaniach w internecie, ale można także wynająć mobilne stoisko rowerowe, zamówić obsługę na event firmowy, wesele, czy skonfigurować swój indywidyalny Party set na prezent. Firma jest w 100% handmade.

 

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *